להבטיח שקט כלכלי לתקופת הפרישה

על מנת להיערך לתקופת הפרישה, בה יש הרבה זמן פנוי ואפשר סוף כל סוף ליהנות, תכנון מוקדם הוא הכרח. חיסכון פנסיוני מתוכנן היטב מבטיח שקט כלכלי בעזרת קצבה קבועה המחליפה את המשכורת החודשית.

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא שילוב של חיסכון לטווח ארוך עם ביטוח חיים והוא מופרש למבוטח במקרים של פרישה, נכות או מוות בטרם עת.

  • במקרה פרישה - יופרש הסכום שנצבר במסגרת החיסכון הפנסיוני למבוטח, בצורת קצבה חודשית לכל ימי חייו. קצבה זו מאפשרת למבוטח לשמור על רמת חיים לה היה מורגל. עם זאת, יש מצבים במסגרתם ניתן לקבל את הסכום הנצבר בצורה הונית, חד פעמית, בכפוף לסוג התכנית, תאריך הצבירה וסך הכספים שנצברו.
  • במקרה נכות - יופרש הסכום שנצבר במסגרת החיסכון בצורה הונית, חד-פעמית, במטרה להקל על המבוטח את תקופת הסתגלותו למצב חדש המלווה, בדרך כלל, בהוצאות גבוהות.
  • במקרה מוות בטרם עת - יופרש הסכום בצורה הונית חד פעמית שתאפשר למשפחתו של הנפטר לעבור תקופת הסתגלות ולהתמודד ביתר קלות עם מציאות כלכלית ואישית קשה.


החיסכון הפנסיוני יכול לכלול אחת או יותר מארבע תכניות שונות: קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים וקרנות השתלמות.

חשיבות החיסכון הפנסיוני עם ההצטרפות למעגל העבודה >>שאלות ותשובות בנושא קרן פנסיה >>

חיסכון פנסיוני בסוכנות לביטוח פרי בלאו

משנת 2005, בעקבות חקיקת בכר, רשאי כל עובד לבחור את הרכב החיסכון הפנסיוני בהתאם להעדפותיו וצרכיו. פרי בלאו סוכנות לביטוח תעניק לכם ליווי מקצועי, אישי ומושכל במטרה להתאים לכם תכנית מרבית, הלוקחת בחשבון צרכים עכשוויים ועתידיים, מתוך מגוון התכניות המוצעות על-ידי חברות הביטוח המובילות בישראל.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרי-בלאו סוכנות לביטוח בע"מ >>