כדי להבטיח את מחירם

בשל ערכם הגבוה של רכבי היוקרה מדובר בביטוח מורכב הנערך במסלול נפרד הכולל תנאים וכיסויים שונים מיתר ביטוחי הרכב. אתה מוזמן לקרוא עוד על ביטוח רכבי יוקרה ולהיעזר בליווי המקצועי שאנו מציעים ללקוחותינו בתחום.


מה כולל ביטוח רכבי יוקרה:

חברות הביטוח השונות אינן אחידות לגבי הגדרת השווי המינימאלי לסיווג רכב יוקרה. על-פי-רוב טווח המחירים של רכבי היוקרה נע בין 250 אלף ש' למיליון ש'. גם בתוך טווח מחירים זה מחולקים רכבי היוקרה לקטגוריות של שווי הרכב עד 350,000 ש' (לערך) ומעל שווי זה עד לשווי המקסימאלי הניתן לביטוח.

רכבי יוקרה מועדים לפריצות וגניבות ולכן ביטוח רכבים אלה נערך בחברות הביטוח השונות במסלול מיוחד ונפרד מביטוח רכב רגיל. ביטוח רכבי יוקרה כולל תנאים שונים ונוקשים יותר מהמקובל בתחום ומחייב את המבוטח לבצע מיגונים נוספים ומיוחדים כתנאי לקיומו. מחירי ביטוח רכב יוקרה מתאפיינים בפרמיות גבוהות של 10,000 ₪ לשנה ועד כ40,000 ₪ למכוניות היקרות במיוחד. כיסוי למכוניות אלו ניתן ע"י מספר חברות ביטוח מצומצם, אשר להן הסכמי ביטוח משנה מיוחדים.

גם ההשתתפות העצמיות במסלול ביטוח רכבי יוקרה גבוהה באופן ניכר מזו הנהוגה במסלולים הרגילים ונעה בין 2,100 ש' ל-7,500 ש'. במסלול ביטוח רכב יוקרתי אין מוסכי הסדר.

ביטוח רכבי יוקרה בסוכנות לביטוח פרי בלאו

מה שמבחין בין ביטוח רכב רגיל לביטוח רכב יוקרה הוא המורכבות של המוצר והפתרון הביטוחי הנובעת מערכו הגבוה של מושא הביטוח. פתרונות מורכבים דורשים חשיבה מקצועית ויצירתית אותה תוכל למצוא בפוליסות שאנו מספקים ללקוחותינו.


לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרי-בלאו סוכנות לביטוח בע"מ >>