בשביל השקט הנפשי בדרך

ביטוח רכב מספק לנהגים מקסימום כיסוי למקרי נזק, גניבה או פגיעה ברכב. אתה מוזמן לבחור את הביטוח המתאים לך, מתוך כלל סוגי הביטוח, ולקבל לצידו גם את הליווי המקצועי והמחירים התחרותיים שאנחנו מציעים ללקוחותינו.

שלושת סוגי ביטוח הרכב הקיימים:

  • ביטוח חובה - כל נהג חייב בו על-פי חוק (פקודת ביטוח רכב מנועי חדש תש"ל 1970). ביטוח החובה מכסה נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכב ו/או לכל הנפגעים בתאונה, כולל הולכי רגל, שנפגעו כתוצאה מהשימוש ברכב. עלות ביטוח החובה נקבעת בהתאם לקריטריונים קבועים דוגמת דגם הרכב, גיל הנהג, וותק הנהיגה ועוד.
  • ביטוח צד ג' - מעניק כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם לכלי רכב אחר או לרכוש של אדם אחר על-ידי רכבו של המבוטח. ביטוח צד ג' אינו מכסה נזקים שייגרמו לרכב שבבעלות המבוטח.
  • ביטוח מקיף - מעניק כיסוי ביטוחי נרחב לרכב שבבעלות המבוטח במצבים שונים,הכרוכים לעיתים בהוצאות כבדות, כמו תאונת דרכים, נזקי אש, ניסיון גניבה, פגיעה בזדון ועוד.


לשאלות ותשובות בנושא ביטוח רכב לחץ כאן >>

ביטוח רכב עם ערך מוסף בסוכנות לביטוח פרי בלאו

מה שמבדיל בין סוגי ביטוח הרכב הקיימים הוא איכות השירות והשונות במחיר. בפרי בלאו סוכנות לביטוח תוכלו למצוא פוליסות ביטוח לרכב המספקות מענה ביטוחי למגוון צרכים עם ערך מוסף: שירות מקצועי ואיכותי שיקצר לך את "דרך הייסורים" בחזרה למסלול במחיר אטרקטיבי.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרי-בלאו סוכנות לביטוח בע"מ >>