כשצריכים אותנו אנחנו שם

פרי בלאו סוכנות לביטוח הוקמה ב-2008 מתוך החזון המשותף של מייסדיה להקים סוכנות ביטוח המשלבת פתרונות יצירתיים עם זמינות ללקוח בכל שעה. השאיפה למקצועיות יצירתית ושירותיות ללא תנאי יוצרת ערך מוסף ללקוחות הסוכנות. הלקוחות שלנו יודעים כי כאשר הם זקוקים לנו זו בדיוק השעה שאנחנו נמצאים שם עבורם עם המענה המתאים.

סוכנות הביטוח פרי בלאו הוקמה במטרה להעניק פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות, כשליבת עסקיה ולקוחותיה מורכבת מחברות ועסקים בסדרי גודל שונים ותחומי עיסוק מגוונים.

אחת ממטרות החברה הייתה ליצור עבור חברות ועסקים נגישות מקצועית לתחומים רלבנטיים לצרכיהם, תוך התאמת מוצרי הביטוח והפיננסים לדרישותיהם המיוחדות. לקוחותיה העסקיים של סוכנות הביטוח פרי בלאו נהנים מפתרונות ייחודיים עם דגש על תחומי הרכש והחבויות, לצד ביטוח מנהלים וביטוח פנסיוני.

מגוון פתרונות למגוון לקוחות


הפתרונות הביטוחיים שסוכנות הביטוח פרי בלאו מציעה ללקוחותיה מוגדרים בתחומי התמחות המעניקים ללקוחותיה ערך מוסף מהיותם שייכים לסקטור העסקי.

בנוסף לפתרונות בתחום הביטוח האלמנטארי, הסוכנות מתמחה בתחומי הרכש והחבויות, ביטוחי מנהלים ומציעה פתרונות בתחומים צרים דוגמת רכבי יוקרה או ביטוח אופנועים.

השירותים של הסוכנות מתאפיינים במציאת פתרונות יצירתיים ומקצועיים. כל השירותים בסוכנות נגישים, מבוקרים ומקושרים למערכות המידע של חברות הביטוח.

סוכני הביטוח של סוכנות פרי בלאו ישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה והתייעצות.

אתה מוזמן לפנות אל הסוכנות באמצעות עמוד צור קשר >>

למידע נוסף אודות:
אנשי הצוות >>

תחומי התמחות >>

הסוכנות היא סוכנות לביטוח פנסיוני ולא לייעוץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של: מגדל, כלל, הראל, פניקס. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.