סוכנות ביטוח שתמיד שם כשזקוקים לה

סוכנות הביטוח פרי בלאו הוקמה במטרה להעניק פתרונות פשוטים ויצירתיים לבעיות מורכבות, על בסיס זמינות עבור הלקוחות בכל שעה ומקום בו הם דורשים את שירותיה.
כלקוח של פרי בלאו תוכל גם אתה ליהנות מהערך המוסף שאנו יוצרים עבור לקוחותינו עם הפתרון המתאים בזמן המתאים.

פרופיל החברה

פרי בלאו סוכנות לביטוח הוקמה ב-2009 מתוך החזון המשותף של מייסדיה להקים סוכנות ביטוח המשלבת פתרונות יצירתיים עם זמינות ללקוח בכל שעה. השאיפה למקצועיות יצירתית ושירותיות ללא תנאי יוצרת ערך מוסף ללקוחות הסוכנות. הלקוחות שלנו יודעים כי כאשר הם זקוקים לנו זו בדיוק השעה שאנחנו נמצאים שם עבורם עם המענה המתאים.

מידע נוסף

תחומי אחריות

פרי בלאו סוכנות לביטוח הגדירה לעצמה תחומי התמחות בכדי שלקוחותיה יוכלו ליהנות מערך מוסף בתהליך התאמת הפתרונות לצרכיהם הייחודיים. אנחנו מציעים ללקוחותינו העסקיים פתרונות בתחום הביטוח האלמנטארי, על גווניו הרבים, עם דגשים על תחומי הרכש והחבויות, לצד ביטוחי מנהלים וביטוח פנסיוני. אתם מוזמנים להכיר את הפתרונות שאנו מציעים אונליין.

מידע נוסף

מעורבות בקהילה

פעילותה של סוכנות הביטוח פרי בלאו בקהילה היא פועל יוצא של תפישת עולם לפיה הפרט והקהילה חייבים להזין האחד את השני בכדי לחיות טוב יותר.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

הלקוחות של פרי בלאו סוכנות לביטוח מגיעים בעיקר מהסקטור העסקי והם מתאפיינים ברבגוניות של תחומי עיסוקם וגודלם. בין לקוחותינו ניתן למצוא משרדי פרסום, חברות ליסינג, מפעלי תעשייה, גופים ציבוריים, משרדי עו"ד, מסעדות ועוד. כל אחד מלקוחותינו זוכה לקבל מאתנו את הפתרון הנכון עבורו מתוך מגוון מוצרי הביטוח של חברות הביטוח המובילות בישראל.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

פרי בלאו סוכנות לביטוח, בבעלות עדי פרי ורועי בלאו, שמה דגש על מקצועיות השירות גם אם מדובר בשעות ובנושאים לא שגרתיים לטובת לקוחותיו.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף