מקסימום חשיפה - מקסימום כיסוי

על כבישי ישראל נוסעים מדי יום עשרות אלפי כלי רכב דו גלגליים מכל הסוגים ובכל הגדלים והנפחים. המשותף לכולם, מלבד ההקלה על מצב הפקקים ועומסי התנועה, הוא העובדה שכולם חשופים יותר מרכב ארבעה גלגלים לנזק וגניבה ובהתאם נאלצים לשלם מחירים גבוהים עבור ביטוח אופניים חשמליים.


סוגי ביטוח אופניים חשמליים הקיימים:

  • ביטוח חובה: זהה במתכונתו לביטוח חובה לרכב ועל הנהג חובה לרוכשו כתנאי לחידוש רישיון הנהיגה. ביטוח החובה לאופניים חשמליים מעניק כיסוי לפגיעות גוף שנגרמו לרוכב האופניים חשמליים, לבעלי אופניים חשמליים אחרים ולהולכי רגל במקרה של תאונה.
  • ביטוח צד ג': כמו בביטוח צד ג' לרכב הוא מעניק כיסוי לנזק שנגרם לאופניים חשמליים או רכוש של נהג אחר על ידי האופניים חשמליים של המבוטח.
  • ביטוח מקיף: כמו ברכב גם בביטוח זה יש למבוטח כיסוי מלא מפני גניבה, אובדן ערך מוחלט כתוצאה מתאונה וכולל גם גם מרכיב של פגיעה בצד ג'.


מדוע תעריפי ביטוח אופניים חשמליים גבוהים?

לצד היתרונות של האופניים החשמליים, קיימים שני חסרונות מובהקים: החשיפה הגבוהה יותר של רוכב האופניים חשמליים לפגיעה והקלות היחסית בה ניתן לגנוב אופניים חשמליים. חברות הביטוח לוקחות בחשבון חסרונות אלה ולכן, למרות הרפורמה המתוכננת לפתרון גובה הפרמיה, עדיין מדובר בסכומים גבוהים יחסית למה שמשלמים נהגי רכב ארבע גלגליים.


ביטוחי אופניים חשמליים בסוכנות לביטוח פרי בלאו

למרות שמדובר בביטוח אשר דרגת הסיכון בו גבוהה, בפרי בלאו מאמינים כי הדרך ללקוח מרוצה מלווה גם בסיכונים לצד הסיכויים וכי ביטוח אופניים חשמליים הוא ביטוח חשוב במיוחד. ביטוח אופניים חשמליים הוא מוצר עם כיסויים זהים לחברות הביטוח השונות, ונבדל רק במחיר הנקבע על-פי קריטריונים קבועים כמו סוג האופניים חשמליים, גיל הנהג, מין, וותק הנהיגה ועוד. בפרי בלאו ידאגו להתאים לך את הביטוח ההולם במחיר ההולם, בלווי שירות מקצועי ואמין.


לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על פרי-בלאו סוכנות לביטוח בע"מ >>